Kares CITYPLEX’te bu hafta hangi filmler var?

KARES’in son katında yer alan Cityplex sineması film programı her çarşamba akşamı güncelleniyor. Cityplex’te 06 Temmuz-13 Temmuz tarihleri arasında gösterimde olacak filmlerde tempo hiç düşmüyor.

index

Transformers 5: Son Şövalye gösterimlerine bu hafta da devam ederken Örümcek Adam: Eve Dönüş filmi Salon 2’de orjinal dilinde ve Salon 3’te Türkçe dublajlı olarak gösterime girdi.

Çocuk/animasyon filmlerinde ise ARABALAR’ın 3. filmi üçüncü hafta gösteriminde de hızını kesmeden tüm güne yayılan seanslarına devam edecek. Şimşek McQueen hayranlarının, serinin son macerasından kolay kolay ayrılmaya niyeti yok. Öte yandan Türkçe yapım olan ve TRT Çocuk takipçisi küçüklerin çok sevdiği DORU Salon 1’de çocukları bekliyor. Salon 4’te ise Spark: Bir Uzay Macerası gösterime başladı. Çocuklar bu hafta sinemaya doyacak!

Korku sineması severler için yılın beklenen haberlerinden biri olan Bye Bye Man adlı korku filmi de yakında ögsterime giriyor.

 

Ve bence bu haftanın da yıldızı Tam Gaz / Baby Driver! Orjinal diliyle Salon 6’da gösterime devam eden film yılın en sağlam aksiyonlarından. Kevin Spacey’nin de bütün muhteşemliğiyle damga vurduğu film, sağlam bir aksiyon ve heyecanlı olduğu kadar zekice bir senaryo izlemek isteyenleri, özellikle oyunculuklarla sinemadan mutlu yolculayacak.

Filmler hakkındaki detayları Karabük Cityplex Biletiva’dan öğrenebilirsiniz.

Sinemayla kalın, sinemada kalın!

i
Korsan film indirmek bir suçtur, suça ortak olma!

Bir Cevap Yazın